Klacht: Ik vertrouw het niet

Agnes Veendorp op 30 maart 2017 over Viagogo in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Viagogo
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 30 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb kaartjes gekocht voor Neil Diamond
Het zijn door verkochte tickets…met een ander zijn naam erop
Zijn die van mij dan wel geldig , want het zijn tickets.. dan zou je toch zeggen dat de stoelen/plaatsen meerdere keren verkocht worden
En als ik ze wil verkopen zoals het op hun site staat ..dan lukt dat niet omdat mijn emailadres niet geldig is
Terwijl ze mij op dat e-mail adres wel berichten sturen
Als mijn voorganger de tickets al geprint heeft dan zijn de plaatsen .Dus 2x verkocht !! En heb ik geen plek meer maar wel duure tickets gekocht

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Viagogo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Viagogo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM