Mijn Klacht:
Ik heb 2x 7 tickets besteld (op 31-10-2016) voor de wedstrijd Porto vs Os Belenenses van afgelopen zaterdag, 08 april 2017 18:15u. Ik heb 1x 7 tickets ontvangen voor ons vertrek naar Porto. De andere bestelling (Bestellingsnummer 8003483) heb ik niet ontvangen en is ook niet afgelopen weekend afgeleverd op ons verblijfadres.
In mijn Viagogo account is de status (nu nog) steeds als bestelling bevestigd. Hierdoor hebben we extra kosten moeten maken om ter plaatse nog 7 kaarten extra aan te schaffen.
Ik heb de 3 dagen voor het evenement diverse malen contact gezocht met Viagogo, kan helaas enkel via mail, maar geen enkele reactie terug mogen ontvangen. Ronduit belachelijk dat niet de moeite is genomen om te reageren. Wij betalen voor een kaart al €40,- meer dan een kaartje welke je bij het stadion kan kopen, en dan nog gaat het fout.
Gewenste Oplossing:
zeer spoedige terugbetaling van €402,98 en welgemeende excuses!


