Mijn Klacht:
Onlangs is onze moeder overleden en ik wilde de huur opzeggen, via de site vond ik een telefoonnummer wat ik moest bellen na overlijden. Vai de telefoniste hoorde ik dat ik het via de site kon doen ( condoleren was er trouwens niet bij)
Ik moest een account aanmaken met de gegevens van onze moeder. Ik krijg een keuze menu waarom we wilde opzeggen, maar overlijden stond er niet bij. Wederom gebeld en situatie uitgelegd ( weer geen blijk van medeleven) na het nagevraagd te hebben ( wat ik kon verstaan ) zei ze dat ik medisch moest invullen???? Bij de vraag waar er naar toe werd verhuisd kon ik niets invullen, dus niet ingevuld en toen ik op versturen klikte kwam er te staan ” niet alle velden zijn ingevuld” ja duhhhh we hebben geen adres van heaven. Dus allemaal xxxx ingevuld en vervolgens verstuurd
Een week later lag er in het huis van onze moeder en brief met daarin een datum voor inspectie, ze hadden me moeder niet tevpakken gekregen vandaar de brief !!! Of we ook wilde wachten met het huis leeg halen tot inspectie was geweest. Dit viel bij mij in het verkeerde keelgat en heb telefonisch een klacht ingediend.
Hierop kreeg ik een mail, dat ze ons niet telefonisch konden bereiken en ze wisten ook niet dat het om overlijden ging!! Ik had immers medisch ingevuld.
Uitgelegd hoe dat kwam en dat overleden niet op het keuzemenu stond, er zou wel een storing zijn geweest zei mevr. Natuurlijk joh, storing waarbij alleen het woord overleden is weg gevallen?
En ze wist ook niet dat ik contact persoon was…. Hoe kan het dan dat ze me mailt? Dan heb je contactgegevens?
Uiteindelijk is de inspectie geweest, anderhalf uur te laat, de mevr van inspectie had een andere tijd, dan wij op de brief.
Communicatie training zou gewenst zijn bij Vestia
Gewenste Oplossing:
Xxx


