Klacht: Oude schutting maar ik moet betalen?

TanjaKa op 29 oktober 2013 over Vesteda in de categorie Vastgoed

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vesteda
Categorie Vastgoed
Status Open
Datum 29 oktober 2013

Een huurder van Vesteda in Almere klaagt over de schade aan een oude schutting, die door een recente storm volledig is verwoest. De huurder vindt het onterecht dat hij verantwoordelijk wordt gehouden voor de kosten van de schade, aangezien de schutting al meer dan 15 jaar oud is en nooit is onderhouden. De communicatie met de storingsdienst werd als onbeleefd ervaren.

Mijn Klacht:

Ik woon in en huurhuis van Vesteda in Almere sinds 01.01.2012. De schutting rond huis en tuin is circa 1995. De heftige storm afgelopen week heeft de schutting nu volledig verwoest voor en achter. Ik bellen want het hout is zo oud en nooit onderhouden er is niets meer aan te doen. Mevrouw van de storingsdienst onbeleefd en arrogant verteld jovial ” ja het is storm schade, deze is aan u om af te rekenen”. Pardon? Stormschade aan mij voor en schutting die 15+ jaar er zit en ik maar 18 maanden? Bovendien onderdeel van huis en tuin die niet mijn eigendom is? Ik ga mijn best doen om het met tie wraps vast te zetten maar betaal geen rode cent om en hele schutting neer te zetten die ik straks weer ga achterlaten.

Gewenste Oplossing:

Dat vesteda zelf komt de schutting te vervangen of repareren!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vesteda

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vesteda nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM