Mijn Klacht:
Er is op 12-9 een retouretiket aangemaakt bij Bol.com met nummer 63290407; Dit is gebruikt en heb ik op 18-9 het pakket ingeleverd bij de plaatselijke albert heijn met een pakketwaarde van 799,- ter verzending naar antwoordnummer 10140 5140 VB Waalwijk.
Het blijft mijn verantwoordelijkheid om het verzendbewijs goed te bewaren; maar helaas is het mij overkomen om het alsnog kwijt te raken.
vervolgens de stappen ondernomen.
Op 8-10 hadden wij nog geen gelden binnen gekregen van Bol.com en zijn we gaan bellen.
– blijkt dat het pakket niet is aangekomen en dat er geen geld teruggestort gaat worden.
– het verzendbewijsje de code is nodig om het pakket te traceren.
Op 12-10 krijgen wij een e-mail van de bol.com dat het pakket niet is gevonden en dat wij het pakket in ons bezit hebben. het aangemaakte retournummer is immers niet gebruikt. dit hebben zij in in het systeem van Bol.com kunnen zien.
ik heb werkelijk het fysieke pakket afgegeven aan Albert Heijn; ik ben teruggegaan naar albert heijn en zij geven aan dat er niets meer ligt bij hun en dat alle pakketjes dezelfde dag of de volgende dag opgehaald worden door post nl.
– post nl. gebeld en aangegeven dat wij het pakket afgegeven hebben bij Albert heijn en dat zij toch een scan moeten maken van de code. zij kunnen het in hun systeem zien dat er verschillende pakketten zijn verstuurd maar wie de afzender is is niet traceerbaar.
-Ik moet terug naar Bol.com; ik heb wederom bol.com gebeld en zij geven aan dat het retournummer niet is gebruikt en als ik achter de track en trace kan komen en verwijzen mij door naar albert heijn en post nl.
– Post nl. gesproken en zij geven aan dat er op mijn postcode niets te vinden is als afzender van een pakket en dat ik terug moet naar de albert heijn. zij hebben immers het pakket in ontvangst genomen.
– terug naar de Albert heijn en zij geven aan dat er geen registratie plaats vindt van de verzonden pakketjes en dat de bezorgers die wel scannen.
Hierdoor kunnen de antwoordnummers eigenaar; in deze dus Bol.com; wel traceren waar het pakketje is gebleven.
-als dan de postnl medewerker mijn pakketje niet heeft gescand dan heeft hijzij mijn pakketje verduistert en wat kan ik dan doen??
Gewenste Oplossing:
pakket terug naar de ontvanger. bol.com en mijn geld terug

