Klacht: Reclame te vroeg vanwege kinderen

MartinVDZon op 01 december 2019 over Veronica TV in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 1 december 2019

Een kijker van Veronica TV uit zijn bezorgdheid over het uitzenden van een reclame voor de horrorfilm "Sint" om 19:15 uur, wanneer veel kinderen nog wakker zijn. Hij pleit ervoor om dergelijke reclames pas na 20:00 uur uit te zenden, om te voorkomen dat kinderen worden blootgesteld aan ongepaste inhoud. De kijker verwijst ook naar de huidige discussie rondom Sinterklaas en vraagt om meer zorgvuldigheid in de programmering.

Mijn Klacht:

Waarom word er een reclame gehouden van een horror film genaamd sint….. Om 19:15 al…. Hou dit na 20:00 wanneer vrijwel alle kinderen op bed liggen…. Er is al genoeg drama rond sinterklaas met zwarte Piet… Laten we dus ons gezond verstand gebruiken en de goedheiligman niet als kwaadaardig te tonen voor de kinderen….

Ik dank u zeer!

Gewenste Oplossing:

Als de reclame voor de film sint of enig andere film of programma die niet geschikt is voor kleine kinderen pas vanaf een passende tijd zoals 20:00 te tonen!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Veronica TV

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Veronica TV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MartinVDZon
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM