Klacht: Na 6 weken nog niet ontvangen, ook geen bericht erover

lvanmontfort op 11 oktober 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 oktober 2012
Reactie van het bedrijf:

Per e-mail uitgelegd dat er vertraging is geweest met de levering van de tablets. Deze zal eind oktober worden bezorgd. Als er nog vragen zijn graag via e-mail naar [email protected] of telefonisch

Categorie Magazines
Status Opgelost
Datum 11 oktober 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb via de antwoordkaart een abonnement afgesloten 7 weken geleden. Binnen 1,5 week had ik het magazine op de mat, maar nu 5 blaadjes verder heb ik nog geen tablet. Tevens ook geen bericht daarover. Helemaal niet netjes!

Gewenste Oplossing:

Het tablet z.s.m. toegestuurd krijgen en een een bericht met wanneer ik het kan verwachten en hun excuses.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Veronica Magazine in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Veronica Magazine een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Veronica Magazine

Heeft op 11 oktober 2012 om 14:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Per e-mail uitgelegd dat er vertraging is geweest met de levering van de tablets. Deze zal eind oktober worden bezorgd. Als er nog vragen zijn graag via e-mail naar [email protected] of telefonisch

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM