veronica magazine
Klacht van bojan op 12 april 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines
kan niet op de site komen als ik mijn code heb ingevuld voor mijn cadeau Lees meer
Bij Veronica Magazine zijn 13 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.3/10. Dien een klacht in over Veronica Magazine. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Veronica Magazine in de categorie ‘Magazines’. Bovenaan de pagina ziet u... Lees meer >
U kunt een klacht over Veronica Magazine indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Veronica Magazine.
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.897 klachten over Veronica Magazine ingediend, waarvan 13 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Magazines.
Veronica Magazine lost 87% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 1.651 van de 1.897 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Veronica Magazine gaan over Magazines. In het afgelopen jaar zijn 13 klachten ingediend.
U kunt contact opnemen met Veronica Magazine via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Veronica Magazine actief klachten behandelt.
Veronica Magazine heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 3,5 op 10, gebaseerd op 160 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft Veronica Magazine een gemiddelde beoordeling van 3,5 op 10 uit 160 beoordelingen en een oplospercentage van 87% over 1.897 klachten. Of Veronica Magazine betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Veronica Magazine reageert gemiddeld binnen 24 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Veronica Magazine niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van bojan op 12 april 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines
kan niet op de site komen als ik mijn code heb ingevuld voor mijn cadeau Lees meer
Klacht van houtenhuis op 12 april 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines
ik kan niet inloggen om te kijken welke prijs ik heb gewonnen Lees meer
Klacht van jolanda03 op 12 april 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines
zoals vele anderen kan ik mijn gewonnen prijs niet opvragen via de unieke wincode. Lees meer
Klacht van pasterkamp op 12 april 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines
Zoals zovele van zulke prijs aanbiedingen, klopt ook deze niet.Je kan de code wel in vullen maar dan begint de fout melding op die manier kan Veronica wel wat weggeven. Lees meer
Klacht van dukan op 12 april 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines
kan de wincode van veronicamagazine niet invoeren. de site geeft een error aan. Lees meer
Klacht van loes191 op 12 april 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines
Ik probeer al de hele dag de code in te voeren maar krijg steeds pagina niet beschikbaar! Ik zie dat meer mensen daar last van ondervinden, hoe kan dit? Met vr.gr. L. van Aanholt Lees meer
Klacht van Sukkie1 op 12 april 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines
Ik kan mijn win ode niet checken. Geeft ieder keer error aan . Lees meer
Klacht van nac4ever op 12 april 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines
kan wincode niet invoeren . hij geeft steeds error. Lees meer
Klacht van manuelajansen op 12 april 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines
de site waar je de code kan bekijken of je in de prijs bent gevallen werkt niet Lees meer
Klacht van kadcav op 12 april 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines
word blij gemaakt met dooie mus,kan mijn unieke code niet checken,site geeft steeds error aan. En zo te zien op internet bij iedereen is niet zo netjes Lees meer