Klacht: Vermijd “Ineke” bij ROKA Rotterdam

Bernd078 op 12 maart 2018 over Roka Bruidsmode in de categorie Bruids- en avondkleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 12 maart 2018

Een klant van Roka Bruidsmode in Rotterdam heeft een negatieve ervaring gehad met medewerkster Ineke, die volgens de klant niet openstond voor interactie en opmerkingen persoonlijk nam. Ondanks positieve eerdere ervaringen met de winkel, heeft deze behandeling ervoor gezorgd dat de klant de winkel niet zal aanbevelen.

Mijn Klacht:

Eigen input? Foto maken om het pak in daglicht te zien? Een grapje maken als onderdeel van de feeststemming voor je grote dag? Vermijd “Ineke” want ze is er niet voor in. Ondanks goede reviews van mijn gezelschap over eerdere bezoeken aan ROKA Rotterdam in het algemeen zal deze winkel nooit van mij een aanbeveling krijgen op basis van de behandeling door deze bepaalde medewerkster.

Deze vrouw wist mij en mijn gezelschap flink ongemakkelijk te maken door elke opmerking of grap persoonlijk te nemen en er een negatieve reactie op te geven. Ik ben niet extreem lang, ik zal niemand me ooit dat gevoel laten geven, en als je twee pakken hebt in mijn maat en zegt “anders een maatpak vanaf 1099” zonder even het gevoel weg te nemen dat dit domweg veel geld is voor een persoon dan versta je je vak niet. Wees eerlijk en zeg dat dit jammer is maar ram het niet als een geldwolf er bij je klant doorheen. Kwaliteit mag iets kosten, manieren hoeven dat niet.

“Je laat me mijn werk niet doen” is niet een opmerking dit je 3x moet geven in reactie op je klanten. Ik ben geen kleuter, kan best knoopjes van mijn gilet ZELF dichtdoen en als ik zeg graag iets lichter blauw verwacht ik geen witte spullen. Deze vrouw luistert niet, probeert overal overheen te banjeren met haar mening en de persoon die dat over zich heen laat kopen en vervolgens minimaal 700 euro al dan niet het dubbele aftikt moet eens gaan nadenken of hij wel bij de juiste winkel is binnengelopen.

Gewenste Oplossing:

Een mailtje met een excuus van de medewerkster richting mij en mijn gezelschap zou fijn zijn.
Qua pak ben ik ondertussen al tevreden, godzijdank was er een concurrent in Rotterdam die wel snapte hoe je met klanten om moet gaan. Tevens een maatpak met alles er op en eraan voor minder dan het starttarief van ROKA.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Roka Bruidsmode

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Roka Bruidsmode nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM