Klacht: verkeerd bezorgen

mentinkm op 03 juli 2017 over Leidsch Dagblad in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Leidsch Dagblad has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 3 juli 2017

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van het Leidsch Dagblad. In de afgelopen drie weken is de krant vijf keer op het verkeerde adres, Bloemistenlaan 34, bezorgd in plaats van bij de buurvrouw op Bloemistenlaan 33. De klant verzoekt om een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

de afgelopen 3 weken is totaal 5 keer de Leidsch Dagblad bij mij bezorgd BLoemistenlaan 34 , terwijl deze bezorgd had moeten worden bij mijn buurvrouw : Bloemistenlaan 33.
Kunt u daar aub wat aan doen?

Gewenste Oplossing:

als de LD dagelijks op huisnummer BLoemistenlaan 33 bezorgd wordt.
en als ik bericht daarover ontvang,

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leidsch Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leidsch Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM