Klacht: Veiling ondanks minimum bod niet gegund

Waeghhals1995 op 03 augustus 2021 over Troostwijk Veilingen in de categorie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Veilingen
Status Open
Datum 3 augustus 2021

Een bieder heeft een kavel gewonnen tijdens een veiling van Troostwijk Veilingen, waarbij zijn bod boven het minimum lag. Ondanks deze melding werd het kavel achteraf niet gegund omdat de verkopende partij zich niet kon vinden in het bod. De bieder uit zijn onvrede over de gang van zaken en vergelijkt het negatief met andere platforms zoals Marktplaats.

Mijn Klacht:

Geboden op een kavel en de hoogste bieder. Na de sluiting van de veiling kreeg ik een melding dat ik de hoogste bieder was en mijn bod boven het minimum bod lag. Dus zou je denken, “hebbes”. Nu blijkt achteraf dat de verkopende partij zich achteraf toch niet in het bod kon vinden en werd het kavel niet gegund. Dus, hoogste bieder, boven het minimum en toch geen kavel. Dat Troostwijk zich inlaat met dit soort verkopende partijen. Marktplaats is beter en zonder bijkomende kosten.

Gewenste Oplossing:

Als het kavel alsnog gegund wordt zonder er onderdelen uit te halen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Troostwijk Veilingen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Troostwijk Veilingen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Waeghhals1995
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM