Klacht: Extra 25% korting op de sale ging er niet af.

MisterT op 20 augustus 2012 over V&D in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

D klant mag de tas alsnog bestellen. De 25% korting zal met de klant worden verrekend samen met de verzendkosten.

Bedrijf V&D
Categorie Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 20 augustus 2012

Een klant had problemen met een actie waarbij extra 25% korting op sale-artikelen zou gelden, maar deze korting werd niet toegepast. Hierdoor kon de klant een tas van Desigual, bedoeld voor zijn moeder, niet kopen omdat deze zonder korting te duur was. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Goedemiddag, Afgelopen donderdag zou er van alle sale artikelen extra 25% korting afgaan en zou je geen verzendkosten te hoeven betalen. Dit bleek niet het geval. Ik wilde voor mijn moeder een tas van Desigual kopen, omdat ze daar helemaal gek van is, maar heb hem moeten laten “liggen”, omdat het voor mij zonder 25% korting te duur is.

Gewenste Oplossing:

De oplossing lijkt me heel logisch. De tas is nu nog steeds beschikbaar in de sale. Daarom lijkt het me passend en eerlijk dat de tas alsnog aan mij wordt aangeboden voor de saleprijs - 25% korting en gratis verzendkosten. V&D mag ook telefonisch contact met me opnemen. Hoop snel iets te horen, zodat ik mijn moeder met de prachtige tas blij kan maken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door V&D in behandeling genomen

Bericht van V&D

13 jaren geleden - We nemen dit graag in behandeling. Onze collega's van consumentenzaken nemen contact op. Met vriendelijke groet, Webcareteam V&D

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat V&D een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

V&D

Heeft op 22 augustus 2012 om 09:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

D klant mag de tas alsnog bestellen. De 25% korting zal met de klant worden verrekend samen met de verzendkosten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM