Mijn Klacht:
Tuinhuis met overkapping besteld via de website, nog langs geweest in de showroom, offerte ontvangen, akkoord gegaan, aanbetaald en dus wachten op de levering.
Ondertussen al begonnen met werkzaamheden in de thuis voor fundering e.d.
Bellen ze paar weken later doodleuk op om te zeggen dat hun leverancier een foutje had in de online configurator. Dus of paar duizend euro bijbetalen of alles annuleren.
Geannuleerd en besteld bij De Hoeve Buitenleven. Binnen twee weken geleverd, super tevreden in tegenstelling tot Van Kooten.
Meest schandalige van Van Kooten vind ik nog dat je van twee kanten een overeenkomst hebt, aanbetaald hebt en al begonnen bent met grond/fundering specifiek op maat van dat tuinhuis en dat ze dan doodleuk vlak voor levering meer geld vragen. Schandalig. Zou het andersom ook zo werken?
Gewenste Oplossing:
Als Van Kooten zich simpelweg houd aan de afspraken. Zodra een offerte gemaakt is, zelfs persoonlijk doorgesproken en aanbetaald zou het van twee kanten bindend moeten zijn.

