Klacht: Valse biedingen op horloges

Yssfben op 21 februari 2021 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Vakantie Veilingen
Status In behandeling
Datum 21 februari 2021

Een gebruiker van Vakantieveilingen.nl uit zijn bezorgdheid over een deelnemer met de naam 2167betaaldebiedingen, die volgens hem de prijzen van horloges opdrijft door telkens biedingen van ongeveer €50 te plaatsen zonder daadwerkelijk te willen winnen. Deze praktijk wordt als frustrerend ervaren, omdat het de veilingen beïnvloedt.

Mijn Klacht:

Meneer/Mevrouw met de naam 2167betaaldebiedingen verdenk ik van het opdrijven van prijzen, elke horloge die word geveild bied hij rond de €50 en daarna doet hij niet meer mee. Dat gebeurt bij elke veiling en is vermoeien want de gene lijkt niet mee te doen om te winnen, maar om de prijs op te drijven.

Gewenste Oplossing:

Als meneer/mevrouw wordt aangesproken of geband.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vakantieveilingen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vakantieveilingen.nl in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Yssfben
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM