Klacht: Vanaf september 2022 bezig met een klacht vakantie Dominicaanse Republiek

breneffer1969 op 24 april 2023 over Vakantiediscounter in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 24 april 2023

Een klant heeft een klacht ingediend over zijn vakantie naar de Dominicaanse Republiek in 2022, waarbij hij extra moest betalen voor een luxe kamer zonder bewijs van betaling te ontvangen. Ondanks herhaaldelijke pogingen om contact op te nemen met zowel Tui als Vakantiediscounter, ontving hij geen reactie op zijn klachten en bleef hij zonder oplossing.

Mijn Klacht:

Vorig jaar op vakantie geweest naar de Dominicaanse Republiek. Ik had een twee persoons de LUXE kamer besteld en extra been ruimte in het vliegtuig. Daar aangekomen moesten we extra betalen voor de luxe kamer, eerst 500 later 250 euro (afdingen) we kregen geen bon of bewijs van betaling en dat gaf mij een nare bijsmaak. Wij hadden die middag meteen lopen zoeken naar een hostess van Tui die nergens was te vinden en ik heb meerdere malen gebeld naar het reisbureau en naar de vakantiediscounter maar kwam er niet door heen. Meteen na de vakantie weer gebeld, gemaild en langs het reisbureau van Tui maar die verwees mij naar de vakantiediscounter. Ik denk dat ik wel 4 contactformulieren heb ingevuld maar kreeg nergens reactie op. Na vele telefoontjes, herhaaldelijk uitleggen en van het kastje naar de muur gestuurd te worden zijn we nog steeds niet waar we wezen moeten en kreeg ik van Tui een mail 3.4.2023 dat de klacht was afgehandeld!!! Daar weer op gereageerd en uiteindelijk 60 euro terug gekregen voor de extra beenruimte van de vliegtuigstoelen maar met geen woord wordt er over de bijbetaling van de luxe 2 persoonskamer gerept. Vandaag weer contact opgenomen (10de keer) met de vakantiediscounter en 42 minuten in de wacht gestaan met het zelfde riedeltje dat het op dit moment erg druk is! Dus maar weer opgehangen en gekeken wat ik nu nog kan doen om fatsoenlijk geholpen te worden en mijn klacht serieus wordt genomen. Ik ben er nu wel een beetje klaar mee dat mijn mail niet beantwoord wordt en dat je kan bellen tot je een ons weegt maar doodleuk wordt opgehangen als je 30 min in de wacht staat. Geen service. Vandaag stond ik wel langer in de wacht zelfs 42 minuten. Dit kost mij behoorlijk veel tijd, geld en energie en kan er niet over uit dat dit nog gebeurt met een gegronde klacht die in september vorig jaar heeft plaats gevonden. Ik hoop dat jullie mij wel kunnen helpen.
Bestemming: Riu Bambu Punta Cana Dominicaanse Republiek
Datum: 24-9-22 t/m 04-10-22
Boeknummer:DMJYYL
Reserveringsnummer: V221686095
Brenda Geerlofs 0640768067

Gewenste Oplossing:

Dat ik simpelweg de 250 euro terug krijg die ik helemaal niet had hoeven betalen omdat ik voor deze kamer al betaald had.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vakantiediscounter

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vakantiediscounter nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door breneffer1969
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM