Klacht: niet bereikbaar slechte communicatie en niet geholpen

Mieke Lemarchand op 10 september 2021 over Vakantiediscounter in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 10 september 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

reis geboekt, geen duidelijke informatie welke formulieren we moesten invullen voor Spanje. `online inloggen niet mogelijk omdat de inlog code niet door Vakantie discounter werd gegeven.43 minuten in de wacht geen antwoord. op Chat wordt helemaal niet gereageerd.nadat we niet meekonden op de vlucht, zijn ze na 16.30n niet bereikbaar.kortom ZEER SLECHTE SERVICE. GEEN SERVICE

Gewenste Oplossing:

restitutie van extra geboekte vlucht, 2 personen totale kosten 198 euro.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vakantiediscounter

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vakantiediscounter nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mieke Lemarchand
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM