Klacht: WW uitkering

gon68h op 10 april 2017 over UWV in de categorie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UWV
Status Open
Datum 10 april 2017

Een persoon heeft een klacht ingediend tegen het UWV omdat het instituut stelt dat hij teveel WW-uitkering heeft ontvangen en dit bedrag direct moet terugbetalen. De klager betwist de bedragen en geeft aan dat zijn communicatie met het UWV genegeerd wordt, terwijl er zelfs beslag op zijn salaris is gelegd. Ondanks zijn verzoek om kwijtschelding of een regeling, blijft het UWV doorgaan met de terugvordering.

Mijn Klacht:

UWV zegt dat ik teveel aan WW heb ontvangen.en dat ik dit nu direct terug moet betalen. Het klopt niet want de bedragen die ze noemen heb ik nooit ontvangen. Ze zijn zo halsstarrig dat het ook niet uit gezocht wordt en de brieven die ik stuur worden genegeerd. Tot overmaat van ramp hebben ze beslag gelegd op mijn salaris en zetten ze mij nu met de rug tegen de muur. Ik heb kwijtschelding of een regeling aan proberen te vragen en daarbij duidelijk aangegeven dat ik de schuld niet erken maar ze zijn helaas zo machtig dat ze ongeacht mijn ingestuurde bewijs gewoon door gaan.

Gewenste Oplossing:

Bericht dat de vordering niet terecht is

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM