Klacht: Veel te lang aan de telefoon.

Adjura op 08 februari 2016 over UWV in de categorie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf UWV
Status Open
Datum 8 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn Klacht:

Ik heb veel te lang aan de telefoon – 0900 nummer – moeten wachten voordat ik een medewerker aan de lijn had die me kon helpen. Ik heb ruim 20 minuten moeten wachten en dat loopt aardig in de papieren, dat 0900 nummer is veel te duur.

Bovendien is het ook bijzonder klantonvriendelijk. De mensen bellen niet voor hun plezier naar het UWV – dat is een noodzakelijk kwaad.

Ik krijg het idee dat mensen onnodig lang aan het lijntje gehouden worden, want dat zou weleens in het voordeel van het bedrijf kunnen zijn.

En het lijkt wel alsof die wachttijden steeds langer worden, zo lang te moeten wachten heb ik nog nooit eerder meegemaakt.

Gewenste Oplossing:

Gewenste Oplossing:

Als er een fatsoenlijk tarief per GESPREK i.p.v. per minuut komt en men binnen 2 minuten te woord gestaan wordt.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over UWV

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over UWV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM