Mijn Klacht:
Afgelopen maand was mijn eerste maand bij UWV. Ik heb ondervonden dat het bijzonder moeilijk is om ook maar iets te doen op de website van UWV, overigens ging het aanvragen van een WW uitkering wel in 1 keer goed, maar daarna komen de problemen. De website ligt er namelijk continue uit dus ik kan, net zoals velen anderen, geen verdere gegevens invullen. Het is wel bijzonder dat het UWV je dan wel bericht kan doen dat je je verplichting niet nagekomen bent en of je dat alsnog even wil doen, dat wil ik erg graag beste mensen van het UWV, maar dat KAN NIET!
Tevens is het ook zo dat ik mijn hersens ben gaan breken om de websites uwv.nl en werk.nl te begrijpen en voor welk dingetje in naar welke website moet. Nu na een maand kom ik er redelijk uit, maar het blijft lastig.
Mijn advies aan het UWV zou zijn, 1 goede website maken die overzichtelijk en duidelijk is. Momenteel is zie ik het zo dat ik bij supermarkt UWV naar binnen loop om daar naar de groente afdeling te gaan, maar deze supermarkt heeft geen groentes. Wil ik groentes dan moet ik dat wel bij de supermarkt aangegeven en vervolgens moet ik dan aan het einde van de straat naar de groenteboer om deze groentes op te halen.
Klinkt krom he, maar zo gaat het wel bij het UWV en werk.nl
Dus UWV/overheid/werk.nl ga mee met de tijd en word een Albertheijn waar je onder 1 dak alles op een overzichtelijke manier kan krijgen en kun je iets niet vinden dat je dit dan aan een medewerker kan vragen.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als de websites samen 1 worden en de websites overzichtelijker worden, nu verdwaal je in een doolhof van overzichtjes en een heleboel tekst.
Will je mij echt blij maken dan zorgt men ervoor dat de websites altijd bereikbaar zijn.

