Klacht: Hulp na zieketewet/ontslag

Maarten57 op 25 maart 2013 over UWV in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UWV
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 25 maart 2013

Een persoon ervaart problemen met de ondersteuning van het UWV na een ziekteperiode. Na een terugkeer naar werk blijkt de communicatie met een E-coach onpersoonlijk en niet effectief, wat leidt tot frustratie over de geboden hulp en de verplichtingen rondom internettoegang en inlogprocedures. De klacht benadrukt een gebrek aan kennis en klantvriendelijkheid binnen het UWV.

Mijn Klacht:

In 2012 is diabetes vastgesteld waardoor ik van de WW naar de ziektewet ben voor een 10tal maanden.
Na dat ik was goed bevonden om weer aan de slag te gaan blijkt dat je drie maanden met een onpersoonlijke tool moet werken een E-coach, deze coach heeft geen kennis van je dossier weet niets van gemaakte afspraken en geven script antwoorden waardoor de gestelde vragen niet juist worden beantwoord.
Het is, bijna, een verplichting om internet te hebben anders ben je gedwongen om 2 keer per week naar het UWV te gaan om dan daar in te loggen mits je een digid hebt.
Men verwijst naar ons als “klant van het UWV” maar je moet geen fout maken anders korten ze direct en dat is zeer klantonvriendelijk.
Kortom een onduidelijk overzicht mensen die niet de competentie hebben om het werk te verrichten wat men van een coach verwacht.

Gewenste Oplossing:

Terug naar de oude situatie met een coach die weet waar hij over praat en kennis van het dossier heeft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over UWV

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over UWV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM