Klacht: Incasso van spookfacturen van Fedex

[email protected] op 04 september 2022 over Ultimoo in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ultimoo has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 juni 2023
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben na ontvangst van de klacht contact gehad met de betrokkene en alles doorgenomen. Op basis hiervan hebben wij samen met de betrokkene de zaak kunnen afhandelen dan wel op kunnen lossen.

Bedrijf Ultimoo
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 4 september 2022

Een consument ontving een spookfactuur van Fedex, die hij een jaar geleden al had aangekaart bij het bedrijf. Ondanks de belofte dat het probleem was opgelost, ontving hij opnieuw een aanmaning voor dezelfde factuur, wat hij als absurd ervaart. De consument weigert te betalen voor een factuur waar hij geen kennis van heeft.

Mijn Klacht:

1 Jaar geleden een spookfactuur gekregen van Fedex, dit gelijk doorgebeld en zou opgelost zijn. Jaar later krijg ik alsnog een incasso aanmaning van diezelfde factuur? Compleet absurd dus, ik ga geen factuur betalen waar ik niets van af weet, zelfs de naam is geheel onbekend bij ons!

Gewenste Oplossing:

Stopzetten van de incasso en uitzoeken hoe het kan dat er een factuur van iemand anders op mijn deurmat valt

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Ultimoo over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ultimoo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ultimoo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ultimoo

Heeft op 01 juni 2023 om 16:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben na ontvangst van de klacht contact gehad met de betrokkene en alles doorgenomen. Op basis hiervan hebben wij samen met de betrokkene de zaak kunnen afhandelen dan wel op kunnen lossen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM