Klacht: uiteten met meer personen

jgeerlings op 04 september 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 4 september 2016

Een klant wil met een groep van ongeveer 14 personen uit eten bij Hello Again, maar de reserveringsvoorwaarden staan slechts 10 personen toe voor fondue. De klant vraagt zich af waarom dit zo is, terwijl het restaurant in staat is om grotere groepen te ontvangen.

Mijn Klacht:

wij willen heel graag uit eten met de hele familie dus ongv 14 personen, alleen we willen fondue bij hello again maar kan maar 10 personen max doen terwijl hello again wel meer kan. hoe zit dat allemaal

Gewenste Oplossing:

als ik met 14 mensen lekker kan eten bij hello again met korting

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer