Klacht: Wacht al twee maanden op mijn iPhone

Ryanmur op 17 november 2016 over Typhone in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Typhone
Categorie Telecomwinkels
Status Open
Datum 17 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 15-9 een oversluiting van telfort naar vodafone aangevraagd met een iPhone 7 32gb. Na bevestiging zou mijn abonnement op 1-10 ingaan. Twee maanden en vele loze beloftes verder heb ik mijn toestel nog steeds niet. Er is geen conlance mogelijk en betaal al twee maanden dus gewoon hetzelfde abonnementsgeld, wat eigenlijk nu een sim only bedrag zou moeten betalen. Na in totaal 6 keer gebeld te hebben en zelfs onvriendelijk te woord gestaan te hebben is dit nog steeds niet geregeld. Je wordt continu aan een lijntje gehouden en ze verschuilen zich achter de beschikbaarheid van Apple. Dit is natuurlijk de grootste onzin, want mijn losse iPhone 7 toestel die ik besteld heb was gewoon binnen 2 weken binnen. Nu word er zelfs aangegeven dat ik niet meer kan annuleren, en dat door hun eigen tekortkomingen.

Gewenste Oplossing:

Annulering of binnen een week mijn toestel!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Typhone

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Typhone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM