Klacht: Na 12 weken nog geen werkend abbonnement

Gerlindakroes op 14 november 2012 over Typhone in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben het abonnement helaas niet voor de klant kunnen realiseren door een afwijzing vanuit de provider. Omdat een abonnement vanuit de provider pas wordt goedgekeurd bij activering en wij dit niet konden realiseren hebben wij het toestel retour ontvangen....

Bedrijf Typhone
Categorie Telecomwinkels
Status Opgelost
Datum 14 november 2012

Na de aanvraag voor een iPhone 4 met een tweejarig Hi-abonnement bij Typhone in september, ontving de klant de telefoon snel, maar bleek het abonnement niet geactiveerd te zijn. Na contact met Typhone werd aangegeven dat er een storing was bij KPN, waardoor de activatie vertraagd was. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Half september een aanvraag bij Typone ingediend voor een Iphone 4 met 2 jarig Hi abbonnement. Alle gegevens en papieren opgestuurd en op 24 september bevestigt Iphone via de orderstatus : Bij dezen willen wij u berichten dat de aanvraag voor een mobiel abonnement bij Hi is geaccepteerd. Dit betekent dat wij uw bestelling verder kunnen afronden. Wij zullen uw bestelling zo snel mogelijk aan u verzenden. Wanneer uw bestelling verzonden wordt zullen wij u hierover per e-mail en via deze orderstatuspagina berichten
Netjes de Iphone de dag erna gekregen. Kwamen er toen achter dat er wel een Simkaart inzat maar nog geen mobiel nummer en het abonnement nog niet geactiveerd zou zijn. Typhone gebeld, dat zou kunnen kloppen wat KPN had een storing in het aanmeldsysteem. Nou ja dat kan dus we wachten maar even af.
Inmiddels zijn we 12 weken verder, na de eerste 8 weken steeds na belen met Typhone te horen te krijgen dat KPN nog steeds een storing zou hebben KPN maar eens gebeld. KPN zou de storing al weken daarvoor opgelost hebben. Inmiddels was er door KPN ook al abbonnementsgeld van onze rekening gehaald. Dus weer Typhone gebeld. Wordt er nu ineenes gezegt dat KPN de aanvraag niet geaccepteerd zou hebben…..dus afgewezen. Duh…..raar als je zelf op de 24e september zegt dat het Hi abbonnement is geaccepteerd en je de Iphone opstuurd. Inmiddels heb ik nog steeds geen oplossing van Typhone en ben er meer dan beu van.

Gewenste Oplossing:

De oplossing is heel simpel: het abbonnement per omgaande activeren zodat ik een werkende telefoon heb. Als Typhone eerst aangeeft dat het abbonnement is geaccepteerd en vervolgens na 12 weken anders beweerd is dat niet ons probleem maar het probleem van Typhone en lossen ze het maar zelf op.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Typhone in behandeling genomen

Bericht van Typhone

12 jaren geleden - Beste mevrouw, Zoals aangegeven kunnen wij helaas geen abonnement voor u realiseren. Wij ontvangen het toestel graag zo spoedig mogelijk retour. Onze excuses voor het ongemak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Typhone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Typhone

Heeft op 18 november 2014 om 09:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben het abonnement helaas niet voor de klant kunnen realiseren door een afwijzing vanuit de provider. Omdat een abonnement vanuit de provider pas wordt goedgekeurd bij activering en wij dit niet konden realiseren hebben wij het toestel retour ontvangen. Mochten wij nog iets voor de klant kunnen betekenen dan vernemen we dit graag via [email protected]

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM