Klacht: TVreus wil niet defecte toestel ophalen voor de reparatie

Y4r0 op 28 augustus 2022 over TVreus in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
TVreus has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf TVreus
Status Open
Datum 28 augustus 2022

Een klant van TVreus heeft in december 2019 een Samsung TV gekocht met drie jaar garantie. In augustus 2022 bleek het toestel defect, en na contact met de klantenservice over de garantie, ontstond er onduidelijkheid over de transport- en reparatiekosten en wie deze zou moeten betalen. De klant ervaart problemen bij het regelen van de ophaling van het defecte toestel voor reparatie.

Mijn Klacht:

Ik heb een TV Sansung toestel in december 2019 van de TVreus online gekocht met drie jaar Garantie. dat staat ook duidelijk op de factuur. nu in augustus 2022 is mijn toestel technisch defect. dus geen schaden van buiten. sinds twee weken zit ik mit de TVreus klantenservice in discussie over de garantie wel of niet. nadat zij toegaaf dat mijn toestel nog steeds binnen de garantie valt, maakt zij een probleem over hoe en wie moet de TV toestel naar hun repparatie plaats/adres in Nieuw-Vennep beringen/versturen. maar de hele tijd gebruikt een onduidelijke taal en terminologie over de transport en reparatiekosten wie zou die uiteindelijk betalen.

Gewenste Oplossing:

repareren op de kosten van TVreus of een nieuw toestel te beschikking stellen. anders de kosten voor nieuw toestel aan mij betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar TVreus over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Y4r0
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)