Klacht: Bezorging

Willie Aertse op 17 februari 2021 over TV Krant in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf TV Krant
Categorie Magazines
Status Open
Datum 17 februari 2021

Een abonnee van TV Krant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van het tijdschrift, waarbij hij het afgelopen jaar vier keer en recentelijk nog twee keer geen levering ontving. De abonnee overweegt zijn abonnement op te zeggen vanwege deze aanhoudende bezorgproblemen en geeft aan dat hij vaak lang moet wachten aan de telefoon voor hulp.

Mijn Klacht:

Ik heb de tv krant weer eens niet ontvangen vorig jaar een keer of 4 en nu al weer 2 keer. Als dat zo doorgaat zeg ik mijn abonnement op Ik heb hier geen zin meer in. Ik hang iedere keer een half uur aan de telefoon

Gewenste Oplossing:

Als ik hem iedere week gewoon ontvang

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TV Krant

Reactie van de melder van de klacht Willie Aertse

5 jaren geleden - Nu heb ik hem weer niet ontvangen voor de aankomende week In plaats daarvan krijg ik de TROS kompas van deze week die al half voorbij is W.Aertse Boschdijk 179A 5612HB Eindhoven

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TV Krant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Willie Aertse
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM