Klacht: Bezorging

W.S.D.Sandbergen op 15 april 2020 over TV Krant in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf TV Krant
Categorie Magazines
Status Open
Datum 15 april 2020

Er is een probleem met de bezorging van de TV Krant, waarbij de klager en zijn buurvrouw regelmatig beide exemplaren in één brievenbus ontvangen. Dit gebeurt doordat de folies aan elkaar kleven, wat het moeilijk maakt om de bladen correct te scheiden, vooral tijdens vakanties. Ondanks herhaalde gesprekken met verschillende postbezorgers is er geen oplossing gevonden.

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw, Daar mijn buurvrouw op no 45 ook op de t.v. krant geabonneerd is , krijgen wij regelmatig beide bladen in één brievenbus . Dit, doordat de folie’s aan elkaar kleven. Op zich geen punt om hem zelf in de goede bus te doen, maar lastig bij vakanties of anders. Meerder malen de postbezorger aangesproken, maar daar het regelmatig andere bezorgers zijn, is het niet gelukt.

Gewenste Oplossing:

Andere verpakking ? of,.... andere t.v.gids aanschaffen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TV Krant

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TV Krant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door W.S.D.Sandbergen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM