Klacht: Ver lopen en is onflexibele opstelling stewardess

irene2 op 28 oktober 2023 over turkish airlines in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 28 oktober 2023

Een passagier van Turkish Airlines ervaart problemen tijdens de terugvlucht, waarbij een gateverandering zonder aankondiging plaatsvond, wat leidde tot een lange terugloop naar de nieuwe gate. De passagier, wiens vriend slecht ter been is, had hier veel pijn van. Daarnaast mocht de trolley van de vriend niet mee in het vliegtuig vanwege overboeking, en bij het instappen werd er door een stewardess geweigerd om een fleecevest op te bergen, ondanks dat er geen ruimte meer was in het kastje.

Mijn Klacht:

Omdat bij de terugvlucht 2 vliegtuigen werden samengevoegd in één vliegtuig, werd het gate nummer ook ineens veranderd. We zaten eerst, na het hete vliegveld te zijn overgelopen, te wachten bij gate nummer F en moesten toen ineens, zonder dat iemand dat omriep, helemaal teruglopen naar gate nummer B! Mijn vriend loopt slecht, dus die verrekte van de pijn aan zijn voeten!
In het vliegtuig mocht zijn trolley niet meer mee, omdat het vliegtuig te vol zat. Moesten we naderhand gaan afhalen bij de band, wat ontzettend lang duurde en wat we net wilden voorkomen!! Toen we op onze plaatsen wilden gaan zitten, kwam meteen een stewardes naar mijn vriend toe om te zeggen dat zijn vest (van fleece) niet meer in het kastje kon. De linkerkant zat helemaal vol. Daar kon niets meer bij. Ze zei dat, zonder met een oplossing te komen! Toen heb ik zelf ingegrepen en gezegd dat dat mijn vest was en heb het gewoon in mijn kastje gestopt dat er schuin tegenover was. Deze stewardess had totaal geen inlevingsvermogen. Weet u hoe dat voelt, als je na heel lang wachten, met pijnlijke voeten, moet gaan zitten met je grote lijf van 2 meter, helemaal achteraan, in een volgepropt warm vliegtuig?

Gewenste Oplossing:

Excuses en maatregelen die dit in de toekomst voorkomen. Dus niet 2 helemaal tegenover elkaar geplaatste gates meer of een wagentje ter beschikking stellen om mijn vriend te vervoeren.
En verder de stewardessen instrueren meer flexibel te zijn en meer moeite te doen. Dan stop je dat fleece vest toch gewoon in een ander kastje. Zoek maar!!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over turkish airlines

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over turkish airlines nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door irene2
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM