Mijn Klacht:
Wij hebben {4 personen} geprobeerd om via Stipreizen, waar wij ons reis geboekt hadden, te laten bemiddelen met Turkish Airlines. Ze vermeldden dat we zelf Turkish Airlines moesten aanschrijven.
Dat gedaan hebbende kregen we als antwoord dat we het hoofdkantoor in Istanbul moesten schrijven.
Dat lukte niet daar je een ticketnummer nodig hebt en het bonnetje van de Creditcard betaling is vervaagd na verscheide maanden. Je kunt je klacht daardoor niet op de site verzenden.
NU HET RELAAS. Op 16 oktober 2022 arriveerden we op luchthaven Instanbul voor de retourvlucht naar Amsterdam. Met een groep van ca. 20 personen hadden we een cruise gemaakt en waren rond 13:00 uur door de beveiliging en douane. Een van ons vieren voelde zich niet goed en we gingen zitten in de buurt van de taxfree shop, daar de gate nog niet bekend was. Om 13:15 uur zagen we op het scherm dat we naar gate D16 moesten met vertrektijd 14:40 uur Na een poosje gingen we in de richting van pier D 16. Op een afstand van ca 300 meter keken we op het scherm waarop niets vermeld stond inzake vlucht TK 1953, echter 150 meter voor de pier stond er op het scherm “last call”.
We arriveerden bij gate D 16 om precies 14:25 uur (wat aan de late kant is), maar de vertrektijd was 14:40 uur. Hoe is het mogelijk dat het vliegtuig aan het taxiën was en er geen grondpersoneel meer stond bij de pier. In de tussentijd hebben ze ook de koffers uit het vliegtuig moeten halen. Ze sloten de pier ver voor 14:25 uur (onze aankomsttijd bij de pier).
Na 2 uur hadden we eindelijk onze bagage terug en moesten nieuwe tickets kopen. De mijnheer achter de desk van Turkish Airlines was heel behulpzaam en probeerde onze tickets (4stuks) om te boeken. Dat was echter niet mogelijk doordat het een groepsboeking van Stipreizen was.
Uiteindelijk moesten we 4 nieuwe tickets kopen (Euro 3243,00). De mijnheer achter de desk adviseerde ons in contact te treden met Stipreizen om reductie te krijgen op de tickets. Daar had ik al een slecht gevoel bij daar we Stipreizen vanaf Istanbul gebeld hadden en dat ze niets voor ons konden doen. Stipreizen verwezen ons weer naar Turkish Airlines. We zijn in de leeftijd van 71 tot 75 jaar en werden op onze terugvlucht van pier D 17 om 18:45 uur door het hele vliegtuig verdeeld. Voor de prijs kon je niet een s naast elkaar zitten. Turkse jongens, die in Oslo woonden, is hetzelfde overkomen als ons.Dat vertelden ze ons bij het terughalen van onze bagage. Ook hun toestel vertrok eerder.
Gewenste Oplossing:
Stipreizen heeft waarschijnlijk Euro 200,00 betaald voor een retourtje en wij ruim Euro 800,00 voor een enkeltje(verdeeld over het hele toestel). Terugbetaling van Euro 2400,00.


