Mijn Klacht:
Op 10.07.2021 had ik al een reis geboekt naar Alexandrie te Egypte
Ik heb een foto van de bar code van mijn Corona vaccinatie op mijn telefoon en ik heb een negatieve PCR test voor CORONA samen met een letter van de longarts waar de test gedaan is met de mededeling dat ik gevaccineerd ben en een negatieve corona test had.
Echter bij de incheckbalie in de luchthaven te Brussels moest ik de vaccinatiebewijs van corona app laten zien en de medewerkster van de balie ((samen met een leidinggevende persoon) vonden dat deze niet de juiste papieren waren.
Gezien de spanning waar ik mij in bevond , had ik via de landelijke corona app meerdere pogingen gedaan om de vaccinatie bewijs te downloaden op mijn mobiele en deze is uiteindelijk 2 minuten voor de incheckbalie ging dicht (18:00 ). Als een gekke heb ik de medewerkster en de andere persoon (leiding gevende) gesmeekt dat ik de bewijs voor de vaccinatie op mijn mobiele telefoon te zien is maar lachend hebben ze tegen mij gezegd dat … meneer , nu lukt het niet meer …we zijn dicht !!!!
Ik vond het buiten proportie dat op deze manier mijn reis gecanceld wordt tevens ik alle papieren en meerdere bewijzen had dat ik CORONA vrij ben.
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik de kosten van de vliegticket d.w.z. enkele reis vanaf Brussels naar Alexandrie terugkrijgt .

