Klacht: 12 uur lang vertraging

ceyhun27 op 13 oktober 2014 over turkish airlines in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 13 oktober 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

op 7 augustus 2014 ben ik geland op ataturk istanbul toen werd er gemeld dat er een storm op komst was. mijn vlucht tk1955 had vertraging, maar er stond niet hoelang het zou duren dus ik besloot om rustig af te wachten. na 9 uur gewacht te hebben, hebben ik en een groep mensen uit zelfde vliegtuig actie ondernomen we gingen naar de balie van turkish airlines en we vroegen of ze iets konden regelen ze hebben alleen maar bonnen gegeven om te kunnen eten na ruim 12 uur wachten gingen we in een vliegtuig met lege zitplekken en zo kwamen we weer terug op schiphol.

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ik mijn geld weer terug krijg waar ik recht op heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over turkish airlines

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over turkish airlines nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM