Klacht: Vrouw van 94 een abonnement aangesmeerd

hensche op 04 november 2016 over Tubantia in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tubantia
Status Open
Datum 4 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn moeder van 94 heeft telefonisch een krant aangesmeerd gekregen terwijl zij zeer slechthorend is en de krant amper kan lezen. Zij heeft absoluut niet begrepen dat hier een abonnement aan vast zat. Heeft waarschijnlijk gedacht leuk 2 weken gratis de krant.
Ik heb gebeld met Tubantia en zij geven aan dat zij hier niets aan kunnen doen en dat zij aan een abonnement van een jaar vast zit.
Ik vind dit echt niet kunnen. Wij willen per direct van dit abonnement af.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als het abonnement per direct kan worden opgezegd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tubantia

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tubantia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM