Mijn Klacht:
ik geef hier een kopie van mijn mail van 26-04-2021 aan de ANWB nadat met incasso aan TKB had overgedragen:
Geachte heer, mevrouw,
Ik kreeg 15 min. geleden een berichtje op mijn telefoon Van TKB.
Het berichtje was dermate knullig opgesteld, dat ik argwaan kreeg en zag dat op het internet gewaarschuwd werd voor een datalek bij TKB dat incasso opdrachten verzorgt voor de ANWB. Heel zorgvuldig….
Vervolgens heb ik de ANWB verzekeringen gebeld en werd duidelijk dat ik van bovenvermelde polis de betaling niet had gedaan. Jullie hadden mij per mail wel benaderd maar geen reactie ontvangen.
Dat klopt, ik heb ik denk ongeveer een jaar geleden aan de ANWB doorgegeven dat ik een nieuw e-mail adres heb.Ik krijg sindsdien ook allerhande mails van u op dit nieuwe adres, ik neem per slot meerdere producten bij u af.
Nu breekt mijn klomp als de dame mij aan de telefoon vertelt dat de ANWB dit niet doorgeeft aan UNIGARANT!!!
Dit is toch ongehoord? Nu benadert een incassobureau mij en moet ik 48,- aan kosten betalen! Dat bedrijf schijnt mij ook gemaild te hebben en natuurlijk geen reactie gehad te hebben. In plaats dat ze mij dan telefonisch benaderen, krijg ik een berichtje, dat overigens ook niet van hun afkomstig is, want blijkt niet te kloppen, dus hebben er weer mensen van dat datalek gebruik gemaakt!
Ik vind dit schandalig, ik vind dat jullie ingebreke zijn gebleven door mijn email adres niet gedeeld te hebben met Unigarant.
Ik ben al sinds mijn 20te oid lid van wegenwacht e.d. nooit een premie gemist en nu gaat er klaarblijkelijk wat mis en dan moet ik de extra kosten betalen.
Ik ga er vanuit dat jullie mij a. de nota naar het juiste email adres vesturen en b. met een bevredigende oplossing komen v.w.b. de incasso.
Met vriendelijke groet
Gewenste Oplossing:
ik wil natuurlijk de verschuldigde premie betalen, maar weiger incasso kosten te betalen.
Een matig Nederlands sprekende medewerker van TKB geeft aan dat t berichtje niet van hen afkomstig is...wel is de hackers dus bekend dat ik een betalingsachterstand heb.
ANWB moet weg bij dit bedrijf!


