Klacht: Nog geen krant ontvangen op Zaterdag 5 en 12 November

mirraheuvel 1 op 15 november 2022 over Trouw in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Trouw
Status Open
Datum 15 november 2022

Een abonnee van Trouw heeft op 5 en 12 november geen zaterdagkrant ontvangen, ondanks dat er 15 euro van zijn rekening is afgeschreven voor het abonnement. De abonnee had het abonnement begin november afgesloten en verwachtte de krant op de afgesproken dagen.

Mijn Klacht:

Een abonnement afgesloten bij Trouw voor alleen de Zaterdag krant. Begin November zou de krant
bezorgd worden echter op 5 November en 12 November nog steeds geen krant ontvangen wel is er 15 euro van mijn rekening afgeschreve.

Gewenste Oplossing:

Er is helaas geen duidelijke oplossing gekomen van het personeel.

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Trouw

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Trouw nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mirraheuvel 1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM