Mijn Klacht:
Ik ben een tijdje actief geweest op het forum, maar heb een permanente ban gekregen omdat men ervan overtuigd was dat ik met 2 accounts tegelijkertijd actief was.
Echter, dit is aantoonbaar niet waar. Ik had mijn eigen account zelf laten verwijderen, en pas daarna is een ander account (waarvan het forum vindt dat ik dat ook ben) actief geworden.
Dit is NIET in strijd met de forumregels. Toch heb ik een permanente ban gekregen en wordt niet meer op mijn berichten gereageerd, ook niet als ik ze van een ander mailadres stuur.
Ik vind dit bijzonder onfatsoenlijk, zeker omdat de beheerders zich dus niet aan hun eigen forumregels houden en je daar als gebruiker niets tegen kunt doen.
Gewenste Oplossing:
Opheffing van mijn permanente ban en voortzetting van mijn opgeheven account. En een toelichting van de beheerders op het forum, omdat ik werd weggezet als trol of zoiets.
