Klacht: Geachte heer/mevrouw

[email protected] op 03 november 2013 over Tricijn in de categorie Waterschappen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tricijn
Categorie Waterschappen
Status Open
Datum 3 november 2013

Een klant heeft een klacht ingediend over een aanslag voor watersysteemheffing van Tricijn, inclusief aanmaningskosten, die samen een totaalbedrag van €76,21 vormen. De klant wijst erop dat er op 29 september 2013 een machtiging voor automatische afschrijving is verzonden, maar lijkt problemen te ondervinden met de betaling.

Mijn Klacht:

Aanslagnr. 34771247 Jaar: 3013 BSB/Fisc.nr.: 085116075 Dagtekening: 02-11-2013 Vervaldat.: 16-11-2013

Aanslag: Watersysteemheffing eigenaren Euro 69,21 Aanmaningskosten Euro 7,00 TOTAAL: Euro 76,21

Ik heb u een Machtiging vezonden dd 29 september 2013 voor automatische afschrijving van bovenstaande aanslag.

Gewenste Oplossing:

U kunt gebruik maken van de door mij verstrekte automatische machtiging van 29 september 2013 min de aftrek van de Aanmaningskosten van Euro 7,00. Het door u aangeslagen bedrag van Euro 69,21.

Banknr. : NL96ASNB0707 6640 98

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tricijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tricijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM