Klacht: Oplopende aanmaankosten voor onbruikbare en reeds betaalde ovchipkaart

Sinadegraaf op 30 januari 2013 over Trans Link Systems in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 30 januari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn ov.chipkaart deed het in december ineens niet meer toen in retour wilde reizen vanuit mijn werk. Ik begreep niet waarom. Ik was even weg geweest en de kaart had gewoon in mijn broekzak gehad voor een paar uurtjes. Heel vervelend want nu moest ik een los en duurder trein en buskaartje kopen, een nieuwe kaart aanschaffen en dat kostte mij 11 Eur en ik moest er 2 weken op wachten. Ondertussen moest ik telkens losse trein en buskaartjes kopen en was ik daarom veel duurder uit hoewel ik wel een ov-chipkaart had.

Ik stuurde mijn kaart op en vulde het aanvraagformulier in, hierin stond duidelijk dat het geld op de kaart terug geboekt zou worden op mijn rekening. Op de heenreis was er 10 euro afgeschreven van mijn rekening, dit wist ik niet, maar ik kon dat geld ook niet gebruiken want de kaart deed het niet meer. Toch kreeg ik een rekening maar ik ging ervan uit dat dit bedrag werd verrekend met het geld dat ik nog terug kreeg. Maar ik kreeg een nieuwe kaart en een aanmaning met €2,50 kosten! Ineens bleek ook het hele bedrag dus zonder aftrek van die 10 Euro teruggestort te zijn. Ik betaalde dit (ook al was ik het niet met de €2,50 aanmaningskosten eens), maar vijf dagen later kreeg ik ineens een aanmaning van Intrum Justitia met 40 Euro incassokosten!!!! Ik moet nu dus €10 plus €40incassokosten betalen voor geld dat op een kaart staat die niet bruikbaar was en was geblokkeerd!!! En dat hoewel ik zelf het bedrag al had betaald!

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat deze rekening ongedaan wordt gemaakt. Ik vindt dat ik al voldoende kosten heb gemaakt door een nieuwe pas aan te schaffen omdat de vorige er zonder reden mee ophield, ik een bedrag moest betalen dat op de onbruikbare kaart werd gezet en ik aanmaankosten hiervoor heb betaald en extra reiskosten heb moeten maken toen ik mijn kaart opstuurde.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Trans Link Systems

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Trans Link Systems nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sinadegraaf
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM