Klacht: Afwikkeling van vervangen van OV chipkaart die stuk is.

Jos van Laerhoven op 07 januari 2016 over Trans Link Systems in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 7 januari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

4 weken geleden 14-12-2015 heb ik,na controle in Tilburg,een defecte ov.chipkaart,met formulier,( van Tilburg ) opgestuurd naar Amersfoort. (print van het opgestuurde gemaakt.) 2 weken later krijg ik het formulier terug,zonder ov chipkaart,zat er niet bij volgens klantenservice.Helaas voor jullie!!! PRINT!! Natuurlijk belde ik het 0900- nummer. Daar konden ze niets geks vinden. Of ik maar even de print,formulier en begeleidende brief wou sturen We zijn nu 12 dagen verder,en morgen moet mijn man naar Haarlem,en nog is de kaart niet terug.!!! bel weer naar het dure 0900 num. krijg de zelfde juffrouw aan de telefoon,zij verstaat mij niet (ik heb een heel harde stem) en ik versta haar nauwelijks, Na 5 keer vragen en uitleggen waarom ik die kaart heb opgestuurd,Ja,,….de kaart bleek in Tilburg helemaal kapot en die moest opgestuurd worden… Tilburg gaf me een formulier. enz.
Dan krijg ik tot mijn verbijstering te horen ,dat ik ( na 4 weken ) een nieuwe kaart kan aanvragen…De kaart staat nog steeds geactiveerd in het systeem.nee, formulieren brieven ? zouden wij die ov kaart hebben kwijt gemaakt? volgens de juffr. is hier niets van te zien.in het systeem.Is het systeem misschien niet helemaal goed???? Sorry…Ik heb bewijzen van de gestuurde formulieren,MET ov chipkaart, en opnieuw gestuurd formulier en begeleidende brief 24-12-2015. Oh, en dan nog het saldo,op de kaart en de laatste keuzedag,wat gaat daar mee gebeuren? krijgt U teruggestort op uw rekening, kunnen jullie dat nog nagaan?,de kaart is weg…door jullie gestuntel.Vindt u het gek dat ik weinig vertrouwen heb in NS Translink Systeems B.V En het call-centre.

Gewenste Oplossing:

WAT DENKT U ZELF????

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Trans Link Systems

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Trans Link Systems nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM