Klacht: Klacht als gedupeerde

motareke op 03 februari 2014 over Traffic Control in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 3 februari 2014

Een klant heeft een bon aangekocht voor een slipcursus bij Traffic Control, maar ontdekte dat het bedrijf kort na de aankoop failliet is verklaard. Hierdoor kan de klant de bon niet inleveren of gebruiken en vraagt hij zich af of een terugbetaling mogelijk is.

Mijn Klacht:

Geachte, enige tijd geleden heb ik een bon aangekocht voor een slipcursus van 2 uur. Het betreft bonnr: TC406229 met verificatienr: 33118 met verloopdatum: 09-03-2014.
Nu wou ik deze boeken en kom tot de vaststelling dat dit bedrijf kort na het aanschaffen van de bon is failliet verklaard en ik bijgevolg deze niet meer kan inleveren of gebruiken. Kan ik mogelijkerwijze een terugbetaling verkrijgen?
Mvg, Dirk Patteet

Gewenste Oplossing:

Terugbetaling of een gelijkaardige cursus in mijn omgeving

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM