Klacht: Zwebad stop uitgescheurd

niek 538 op 20 juli 2016 over Toy Champ in de categorie Speelgoedwinkels - Ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Toy Champ
Status Open
Datum 20 juli 2016

Een klant heeft een opblaaszwembad gekocht voor zijn kleinzoon, maar na één keer gebruik raakte de stop van het zwembad defect. Ondanks pogingen om het probleem op te lossen, kreeg de klant geen garantie van Toy Champ en werd hij van het kastje naar de muur gestuurd tussen de winkel en de importeur. De klant is teleurgesteld over de service en het product en besluit niet meer bij Toy Champ te kopen.

Mijn Klacht:

We kochten voor kleinzoon een opblaaszwembad, zodat hij, als hij op bezoek is met deze warme dagen, lekker kan afkoelen. Na het één keer gebruikt te hebben moest het badje s’avonds natuurlijk leeg. Jammer de stop zat erg vast en wilde niet los. Bij iets meer kracht zetten sta ik plots met stop en dop in mijn hand. De dop is nog steeds niet open maar compleet uit het onderzeil losgekomen. Terug naar de winkel, Toy champ zegt dat dit geen garantie is en verwijst ons naar de importeur van het zwembad, en die verwijst ons terug naar de winkel. Die verwijst ons weer terug .. kastje naar de muur, weggegooid geld dus eigenlijk. Slechte service en slecht product ! Voor ons geen Toy champ meer.

Gewenste Oplossing:

nieuw zwembad

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Toy Champ

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Toy Champ nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM