Klacht: telefonisch niet bereikbaar via ticketnummer!

c de jong op 15 mei 2017 over Toshiba in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Toshiba
Status Open
Datum 15 mei 2017

Een klant van Toshiba heeft een klacht ingediend over een breuk in de laadkabel van zijn tablet, die vorig jaar is aangeschaft en nog onder garantie valt. Ondanks het verkrijgen van een ticketnummer via de Toshiba-website, is de klant telefonisch niet bereikbaar en krijgt alleen muziek te horen.

Mijn Klacht:

Hallo, er zit een breuk in de laadkabel: direct achter het stekkertje dat in de tablet gaat is het plastic gescheurd. het is een hele stugge draad en bij normaal gebruik is het al stuk; ik ga hiermee niet akkoord; vorig jaar gekocht bij Scheer en Foppen, Leeuwenburg sneek op 18 07 2016; er zit nog garantie op.

ticketnummer gekregen via www. toshiba/sos

Serienummer 3f053847c
PDW0FE-00200GDU
Serie CLICK MINI L9W-B-102
telefoon wordt niet opgenomen; alleen maar muziek

Gewenste Oplossing:

ik fatsoenlijk en telefonisch gesprek kan hebben met de mensen van toshiba over mijn klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Toshiba

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Toshiba nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM