Klacht: Start niet meer op!

[email protected] op 10 februari 2013 over Toshiba in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Toshiba
Status Open
Datum 10 februari 2013

Twee Toshiba laptops zijn na twee jaar gebruik niet meer op te starten, ondanks pogingen om de accu op te laden. De klager heeft de laptops aangeschaft bij BCC en zoekt naar een snelle oplossing voor het probleem.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 toshiba laptop’s gekocht en naar 2 jaar ging die niet meer aan ik dacht dat de accu leeg was maar dat was ook niet het probleem ik wil snel geholpen worden.De laptop’s starten niet meer ik heb mijn laptop van de BCC gehaald.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik een grote laptop krijg dan mogen jullie deze 2 kapotten maar hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Toshiba

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Toshiba nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM