Mijn Klacht:
Begin november de 3 delige cerafit gold edition met gratis de 5 delige nicer dicer besteld. Op 14 december eindelijk de koekenpannen in huis en wat schets onze verbazing…..de nicer dicer 3 delig is niet leverbaar en als ter vervanging een duurdere 6 delige multirasp. DUURDER…..deze vind je op internet tussen de 8,95 en 16,95.
Maar op de bon staat nu een 3 delige Nicer Dicer gratis bij je bestelling??? Dus gebeld met Tommy Teleshopping…..nee de 3 en 5 delige Nicer Dicer zijn niet meer leverbaar. Maar waarom wordt ons dan de 5 delige Nicer Dicer beloofd op de website?
Dit was onze 1e maar tevens onze laatste bestelling bij dit bedrijf….besteedt meer aandacht aan je klanten dan al die misleidende reclame wat jullie NIET kunnen waarmaken!!!!
Gewenste Oplossing:
Als ze ons de beloofde 5 delige nicer dicer geven en ons niet afschepen met een goedkopere vervanging!

