Mijn Klacht:
In maart 2012 ontvingen we een driedelig pannenset van het type Ceramicore Deluxe, bij het eerste gebruik van de middelste pan van de drie brak het handvat af, dit bij het bakken van een paar eieren.Hierover een e-mail gestuurd aan Tommy Teleshopping op 5 april 2012, op dezelfde dag kwam een e-mail van hen er een spoedig antwoord hierop zou komen.
Op 19 april 2012 wederom een e-mail gestuurd en gevraagd om een antwoord, hierop kwam op dezelfde dag wederom het bericht dat er een spoedig antwoord zou komen.
Echter tot op heden 1 mei 2012 geen enkel bericht van hen ontvangen.
Gewenste Oplossing:
We hebben Tommy Teleshopping geschreven dat door het afbreken van het handvat er geen vertrouwen meer is in de kwaliteit van deze pannen, we durven deze pannen in ieder geval niet meer te gebruiken.De konstruktie inzake de verbinding van het handvat op de pan is volgens ons niet berekend op de krachten welke erop komen.
Onze oplossing lijkt dat men akkoord gaat met het retourneren van de pannenset waarna een kreditering moet volgen.

