Klacht: shag te droog

juma50 op 15 augustus 2013 over Tobacco Manufacturing Ootmarsum in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 15 augustus 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

hallo, ik heb nu al verschillende keren een pot shag gekocht om hulzen mee te vullen, en telkens is de shag veel te droog zodat alles er uitvalt als je er een sigaret van hebt gemaakt, ik zou graag willen dat hier iets aan gedaan wordt want het is al duur genoeg, en dan heb je veel afval

Gewenste Oplossing:

nieuwe pot, of er iets mee doen dat de shag niet te droog wordt

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM