Mijn Klacht:
Wij vragen ons af of daar wel goed over nagedacht is. Er wonen hier veel ouderen en mensen die slecht ter been zijn. Een winkel een hele week sluiten is rond uit belachelijk. Zeker omdat er nu ook al begonnen is met minder voorraad.
Het lijkt wel of de schoolkinderen die hier veel komen belangrijker zijn. Zie maar naar de plannen voor een speciale winkelroute voor de schooljeugd, denk meer aan je vasten klanten die hier al jaren komen. Het wordt voor veel mensen hier in de buurt steeds moeilijker om naar een winkel te gaan, tenslotte zijn er nog steeds mensen die geen auto hebben. Wij horen hier veel over klagen zeker over de sluiting. Had misschien beter geweest om hem voor die week open te houden voor de dagelijkse boodschappen. Veel mensen zullen nu toch de aldi gaan ontdekken. Is altijd nog dichterbij als de plus op het vogelplein. Jammer dat het zo gaat. Was trouwens ook met de proeverij werd niet aan mee gedaan.
Gewenste Oplossing:
Wij zouden tevreden zijn als de winkel gewoon ooen zou blijven tot dat de nieuwe open gaat. Dat zal er wel niet in zitten dus dat is heel jammer. Heel veel mensen voelen zich in de steek gelaten.

