Klacht: geen tickets ontvangen

budha op 08 februari 2015 over Ticket tribune in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

Helaas heeft de klant geen ordernummer of iets vermeld en wij weten dan ook niet waar dit over gaat.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 8 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

3 tickets besteld voor een concert die vanavond plaatsvind in de effenaar. Netjes een vestiging gekregen maar geen tickets. Telefonisch niet bereikbaar en geen reactie op mail.

Gewenste Oplossing:

Geld terug aangezien er geen tickets zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ticket tribune

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ticket tribune nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticket tribune in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticket tribune een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticket tribune

Heeft op 23 februari 2015 om 11:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Helaas heeft de klant geen ordernummer of iets vermeld en wij weten dan ook niet waar dit over gaat.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM