Klacht: Zelfklevende spijker komt niet los.

Dirk Gielen op 09 mei 2022 over Tesa in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tesa has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Tesa
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 9 mei 2022

Een klant heeft problemen ondervonden met een zelfklevende spijker van Tesa, die niet loskomt na het voorzichtig trekken aan de strip. Hierdoor zijn de strips afgebroken en heeft de klant geen grip meer om ze te verwijderen, wat mogelijk schade aan het behang kan veroorzaken. De klant vraagt zich af of er een vloeistof is die kan helpen om de schade te beperken.

Mijn Klacht:

Beste,
Klevende spijker Tesa komt niet los (2 kg bredere voor pleisterwerk behang).
Langzaam de strippen onderaand recht naar onder getrokken (langzaam) maar uiteindelijk is de klever NIET losgekomen en zijn de strippen afgebroken.
Nu heb nergens nog grip en als ik wil loswrikken komt het behang (muur ook ?) los.
Kan ik hier nog iets doen met een vloeistof of zo om de schade als nog te beperken ?
Mvg
Dirk Gielen

Gewenste Oplossing:

Hulp/tips om de spijker alsnog los te krijgen met maximale beperking van de schade.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tesa over deze klacht.

Bericht van Tesa

3 jaren geleden - Beste Dirk, Bedankt voor uw melding. Wij willen u graag helpen de klacht samen met u oplossen. Ik stuur u een mail naar uw prive mailadres. Hierbij zal ik alles uitleggen en wordt daarmee uw klacht afgehandeld. De klacht is dan voor Klacht.nl opgelost. tesa neemt het nu over. Met vriendelijke groeten, tesa team

Alle klachten die gemeld zijn door Dirk Gielen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM