Klacht: Terugbetaling

ninico op 02 november 2016 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Canaldigitaal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 november 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Smolders, U geeft aan dat u 2 maal heeft moeten bellen om het bedrag van € 7,44 terug gestort te krijgen in verband met uw opzegging. Wij hebben in ons systeem gekeken en zien dat dit bedrag inderdaad...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 2 november 2016

Een klant van Canaldigitaal heeft in augustus zijn abonnement opgezegd, maar in september is het volledige bedrag nog afgeschreven. Na meerdere telefoontjes over de terugbetaling, kreeg de klant te horen dat het bedrag eind oktober zou worden teruggestort, maar dit is niet gebeurd. De klant uit zijn wantrouwen over de beloften van de helpdesk en vindt dat de terugbetaling niet zo lang zou moeten duren.

Mijn Klacht:

In augustus abonnement opgezegd dat in september, begin september nog volledig is afgeschreven. Inmiddels al tweemaal moeten bellen waar mijn terug te betalen bedrag blijft. In oktober werd mij medegedeeld dat voor het einde van oktober betaald zou worden echter niets ontvangen. Vandaag weer gebeld, het zou nu in betaling van deze maand meekomen. Echter gezien eerdere problemen met de helpdesk heb ik daar geen enkel vertrouwen in. Daarbij terugstorten hoeft echt geen twee maanden te duren.

Gewenste Oplossing:

Als ik per ommegaande eindelijk mijn bedrag van EUR 7,44 terug krijg en niet weer tot einde van de maand moet wachten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Canaldigitaal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Canaldigitaal

Heeft op 02 november 2016 om 20:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Smolders,

U geeft aan dat u 2 maal heeft moeten bellen om het bedrag van € 7,44 terug gestort te krijgen in verband met uw opzegging.

Wij hebben in ons systeem gekeken en zien dat dit bedrag inderdaad klaar staat om deze maand terug gestort te worden. Dit houdt in dat u het bedrag tegen het einde van de maand op uw rekening terug kunt verwachten.

Wanneer u hier niet op wilt wachten is het ook mogelijk om het laatste bedrag wat CanalDigitaal heeft afgeschreven te storneren en zelf het overige bedrag van € 8,51 over te maken. Dan is dit probleem het snelst verholpen.

Vertrouwende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Adrian
Webcare CanalDigitaal

ninico

Heeft op 02 november 2016 om 20:59 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Incasso is van begin september dus storneren is niet meer mogelijk, en omdat ik vertrouwde op de correctheid van Canaldigitaal dat men het in oktober zou terug betalen (ten onrechte naar nu blijkt) ben ik zo correct geweest niet te storneren. Ik vorder nog steeds direct betaling en wens niet meer te wachten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie