Klacht: problemen iphone 4S en storingen.

wesleybakker op 03 januari 2012 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 3 januari 2012

Een klant heeft problemen ervaren met zijn iPhone 4S en Telfort-simkaart, waarbij hij regelmatig de melding krijgt dat er geen simkaart in de telefoon zit, waardoor hij niet bereikbaar is. Ondanks het ontvangen van een nieuwe simkaart en telefoon, blijft het probleem aanhouden, en er zijn ook storingen geweest die het gebruik van internet belemmerden. De klant overweegt om vanwege deze problemen niet bij Telfort te blijven.

Mijn Klacht:

sinds ruim 2 weken ben ik overgestapt op een mobiel abonnement van telfort.
Ik heb in de telfort winkel een iphone 4S aangeschaft.

Ik krijg heel vaak per dag de melding dat er geen simkaart in mijn telefoon zit. ik ben dan niet bereikbaar, en moet de telefoon herstarten.
Dit is ( op internet) een bekend probleem met de telfort simkaarten met de iphone 4S.
Ik heb inmiddels een nieuwe simkaart, en een nieuwe telefoon ontvangen in de winkel. Maar het probleem blijft zich voor doen.
Ook is er in de 2 weken dat ik via telfort bel, al een storing geweest, waardoor het niet mogelijk was om gebruik te maken van internet.

Ondanks dat de medewerkers in de telfort winkel mij goed hebben geholpen, is het voor mij niet verstandig om klant te blijven bij telfort.
Ik ben freelance cameraman voor televisie, en het is voor mij onacceptabel als ik niet bereikbaar ben ! ( mislopen werk, bereikbaarheid klanten)

Gewenste Oplossing:

Ik wil per direct mijn abonnement beëindigen zonder daarvoor een boete te betalen. Ook wil ik mijn gsm nummer ( dat ik al 10 jaar heb, mee kunnen nemen naar een andere provider. heel belangrijk !!)

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie